Velikost textu:   A    A    A

Jeden hezký den

Jeden hezký den, aneb v zdravém těle zdravý duch ...
8.října 2013 se z mlhy vyloupl slunečný den. Své povinnosti jsme si splnily, odložily nebo prostě hodily za hlavu, a tak mohlo nás pět účastnic radostně vyrazit na plánovanou vycházku na oblíbený teplický vrch Doubravka.
Došly jsme celkem svižně a bezstarostně na vrchol a hradní nádvoří. Tam jsme potkaly milého člověka, který k hradu zjevně nějak patřil. Zmínily jsme se, že je velká škoda, že na takovém místě nefunguje občerstvení. Dopolední kafíčko by dobrou náladu jistě ještě podpořilo.
Zatím co jsme shora sledovaly mírně zamlžené Teplice a určovaly, kde je jaký vyjímečný nebo známý objekt, milý pán nám kafíčko nejen nabídl, ale i uvařil a pozval nás do „ rytířského sálu“.
Tam jsme se spolu dali více do řeči , tak nějak jsme si byli vzájemně povědomí. No samozřejmě !! Vyšlo najevo, že jeho vnuk byl žákem a klientem Arkadie. Opět se ukázalo, že téměř všechny cesty v okolí Teplic vedou do Arkadie.
Byla to moc povedená vycházka.
Večer jsme se v pozměněné sestavě ještě sešli v Krušnohorském divadle na koncertě Spirituál – kvintetu. Také krásný zážitek.
Byl to opravdu hezký den.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

Další aktuality